Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
113 postów 297 komentarzy

Królestwo złodziei

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Królestwo złodziei n-tej RP ma się dobrze a pieczę na tym dobrostanem sprawuje sam Prokurator Generalny.

Do napisania tego tekst skłoniła mnie kolejna korespondencja z instytucji podległej wspomnianemu na wstępie Królowi Złodziei. Przypomnijmy o co chodzi. Otóż zarówno Prokurator Generalny jak i Rzecznik Praw Obywatelskich odmawiają Kancelarii Prezydenta kasacji moich wyroków opartych na jawnie spreparowanych oskarżeniach.

Na podstawie tych oskarżeń byłem przez 12 lat ciągany po sądach, wielokrotnie poddawany badaniom psychiatrycznym włącznie z zamknięciem w Tworkach. Wielokrotnie zamykano mnie też w więzieniu w celach z pospolitymi złodziejami i mordercami. Przerzucano mnie z kryminału do kryminału do coraz to gorszego otoczenia. Zrujnowano mi zdrowie i zrabowano dorobek życia.

Oskarżeniom zaprzeczyło całkowicie badanie wariografem a opinie sądowo-psychologiczne głównych świadków oskarżenia wskazały na ich brak wiarygodności, w tym psychopatię ze skłonnością do kłamstw i manipulacji, tępotę umysłową ze skłonnością do kłamstw oraz ograniczenie umysłowe z podatnością na manipulacje ze strony psychopatki. W procesach pokazałem sfałszowanie istotnego postanowienia sądowego przez oskarżycielkę i wielokrotne fałszywe zeznania z jej strony. Pokazałem również jaskrawe fałszowanie protokołu przez sędziego Dziwańskiego z sądu w Pruszkowie. Jednak dla Prokuratory Generalnej jest to zupełnie OK i jak najbardziej zgodne z prawem.

Z doświadczenia wiem, że instytucjonalne szwindle zwykle nie mają miejsca jedynie z inicjatywy ich pracowników lecz są częścią polityki tych instytucji z pełnym błogosławieństwem kierownictwa. W tym przypadku jest to błogosławieństwo ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Pod tekstem załączam pismo jakie wystosowałem do Duda Pomocy.

 

Bogdan Goczyński

 

Pismo do Kancelarii Prezydenta RP

 

KOMENTARZE

 • wszystkie te przestępstwa przeciwko sprawiedliwości
  korzystają nie tylko z błogosławieństwa odpowiedzialnych funkcjonariuszy, ale i całego narodu.

  Tak, jesteśmy narodem złodziei i oszustów, dlatego tak nielubimy narodu wybranego, ponieważ jest w tym lepszy od nas.
 • Państwo solidaruchów to państwo segregacji praw i przywilejów.
  Wszystkie instytucje państwowe są w istocie wrogie obywatelowi , nastawione na wydojenie obywatela i pozbawienie go wszelkich praw..
  a do tego są jeszcze różne koncerny ponad prawem .. w stosunku zwykłego obywatela

  Mafia na państwowych stołkach jest zainteresowana wyłącznie własnymi korzyściami oraz "lojalnością" wobec zwierzchników.. bo inaczej wylecą na pysk i stracą przywileje. Do tego mafia wielkich koncernów (banki, ubezpieczalnie, dostawcy TV, internetu, prądu, gazu....oni zawsze mają rację.. stać ich na to ... obywatela w tej "demokracji" po prostu nie stać na sprawiedliwość...(nie mają możliwości zadowolić decydentów by ich racje były na wierzchu)

  inna sprawa że w PRLu było podobnie... tyle że władze były prospołeczne i inne dyrektywy płynęły z góry do urzędasów na urzędach... a ci musieli być lojalni .. inaczej na pysk (ale nie na bruk... miękko z poducha po dupą..)
  i.. koryto przepada.

  Dzisiejsza władza to w istocie władza okupacyjna.. dla której interesy USSraela są dużo ważniejsze niż interesy taniej siły roboczej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031