Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
80 postów 212 komentarzy

Dyktatura tępych dewiantów - dać małpie brzytwę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Im bardziej się zmienia, tym bardziej pozostaje taki sam. Polski rząd ciężko pracuje i przekonuje, że z polskim wymiarem sprawiedliwości nie jest tak źle. Jest znacznie gorzej. Większość jego urzędniczych hord kwalifikuje się do miejsc odosobnienia.

Polski rząd ciężko pracuje. Premier i ministrowie odbywają spotkania, produkują kolejne raporty i przekonują UE, że z polskim wymiarem sprawiedliwości nie jest tak źle, jak sugeruje totalna opozycja. Prawdę mówiąc jest znacznie gorzej. Zdecydowana większość hord urzędniczych mających dbać o sprawne funkcjonowanie społeczeństwa, kwalifikuje się do izolacji w miejscach odosobnienia dla zaburzonych psychicznie lub ociężałych umysłowo. Jeśli ktoś nie wierzy, niech przejrzy uważnie mój blog, gdzie nie brakuje udokumentowanych przykładów radosnej i jednocześnie niebezpiecznej twórczości tych osobników.

Przykładem jest też kwestia raportu Skargi Obywateli na Wymiar Sprawiedliwości z sejmowej konferencji z 16 stycznia 2016r, który dokumentuje olbrzymią ilość bandytyzmu sądowego. Nie słyszałem aby do tej pory władze RP potraktowały go poważnie i żeby naprawiono opisane tam szkody.

Do napisania tego tekstu skłoniło mnie bezpośrednio kolejne urzędowe pismo, tym razem od „Rzecznika Praw Obywatelskich”, odmawiające uwzględnienia prośby o kasację w Sądzie Najwyższym od wyroku opartego na jawnie spreparowanych oskarżeniach. Z prośbą ową zwróciła się do RPO Duda Pomoc a sprawa jest Rzecznikowi znana od dwunastu lat. Argumentacja we wspomnianym piśmie wskazuje na co najmniej niedowład umysłowy autora. Dla Rzecznika nie ma znaczenia, że badanie wykrywaczem kłamstw całkowicie zaprzeczyło oskarżeniu. Nie ma także znaczenia opinia sądowo-psychologiczna odnośnie oskarżycielki, że ta wykazuje ona cechy zaburzonej osobowości ze skłonnością do kłamstw i manipulacji. Nieistotne jest, że kobieta ta ostentacyjnie przerobiła na kopiarce postanowienie sądowe, które samo w sobie było załatwione na lewo a w aktach brak jest śladu rozprawy, na której miało być wydane. Na Rzeczniku nie robi też wrażenia fakt istnienia dwóch wzajemnie wkluczających się zaświadczeń lekarskich - jedno o rzekomym pobiciu a drugie o pogryzieniu przez psa, i że lekarz, który ją „badał” nie miał uprawnień biegłego, a biegły z uprawnieniami, który wystawił obdukcję, pierwszy raz zobaczył „poszkodowaną” na sali sądowej.

Argumentację na podobnym poziomie otrzymałem od Prokuratora Generalnego w sprawie innego wyroku z oskarżenia tej samej kobiety i jej matki. Ta ostania również została określona w opinii sądowo-psychologicznej jako niewiarygodny świadek z umysłowością na granicy tępoty. Ciekawy jest też akt sam oskarżenia mówiący o biciu po klatce piersiowej, wskutek czego kobieta owa doznała obrzęku kolana i stawu skokowego. Niestety nie udało mi się uzyskać opinii psychologicznej w stosunku do prokuratora, który ów akt sporządzał, jednak wydaje się, że jego poziom inteligencji jest na poziomie wspomnianego świadka.

W normalnym kraju, gdzie kwestii uczciwości sądownictwa jest traktowana poważnie, cała ta banda prokuratorów, sędziów wraz z Rzecznikiem, Prokuratorem Generalnym i oskarżycielką, trafiłaby do zakładu specjalnego dla ociężałych umysłowo lub za kraty. W Polsce osobnicy ci natomiast pobierają potężne wynagrodzenia, stroją się w szaty niezawisłych obrońców praworządności i sprawują potężną władzę. Zaś sędziowie, którzy wydali owe kuriozalne wyroki, orzekają nadal, mimo oczywistego zagrożenia z ich strony dla porządku publicznego.

Prawdę mówiąc, obserwując propagandę medialną w prorządowych mediach, odnoszę wrażenie że cała ta reforma jest dęta. Na przykład sponsorowana przez Prezydenta reforma sądownictwa oddaje naprawę szkód w ręce instytucji i ludzi odpowiedzialnych za dotychczasowy bandytyzm a dla uwiarygodnienia Naczelnego Szeryfa-Enkawudzisty robi się wrzawę woków sędziego Topyły co ukradł 50 zł. Milczy się natomiast w sprawach o wiele poważniejszych, takich jak moja, gdzie szajka sędziowska okradła mnie na kilkaset tysięcy zł, będących dorobkiem życia. Cicho jest też w kwestii przekrętów sędziowskich przy okazji afery reprywatyzacyjnej, gdzie postanowienia sądów były wydawane na podstawie jawnie sfałszowanych dokumentów. A tam wchodziły w grę znacznie większe pieniądze niż to, co ukradziono mnie. I dlatego sprawy są tuszowane, bo gdyby zostało to rzetelnie załatwione, polecieć musiałoby wiele głów z Ziobrą na czele. Tak się jednak nie stało.

Wydaje się też, że mamy tutaj z efektem sekty. Przywódcy powtarzający bełkot propagandowy w celach indoktrynacji wyznawców, sami zaczynają myśleć tymi kategoriami. I tak postrzegam dialog polskiego rządu z Unią Europejską. Ani jedna ani druga strona nie wierzy do końca w to, co mówi. Rząd stworzył swoją Białą Księgę na temat reformy sądownictwa, gdzie argumentuje, że wprowadzane procedury są analogiczne do tych w krajach „Starej Unii”. Wszystko to ma gwarantować praworządność. Nie zdrowy rozsądek i sprawiedliwość ale właśnie praworządność. Warto zauważyć, że Trzecia Rzesza też była jak najbardziej praworządna i zgodnie z prawem i procedurami wysyłano ludzi do gazu.

Prawda jest taka, że w sądach orzekają ludzie i żadna reforma procedur nie przeistoczy zasiadających tam dewiantów w ludzi normalnych orzekających zgodnie ze społecznym poczuciem sprawiedliwości. A ci pierwsi, jak pokazałem wcześniej, są nie do ruszenia i w dodatku są chronieni przez Szeryfa. Pozostawianie im władzy to przysłowiowe dawanie małpie brzytwy. Przy całym jazgocie „praworządnościowym” ze strony Komisji Europejskiej, należałoby zapytać, co robiła, gdy terror sądowy szalał w Polsce w najlepsze. Być może Komisji zależy na utrzymaniu status quo. Ale to należałoby otwarcie powiedzieć.

Ostatnio po latach udawania, że nie ma problemu, wybuchła sprawa arogancji żydowskiej a to, o czym pisało się jedynie poza main-streamem, jak kwestia współdziałania Żydów z Niemcami w deportacjach do obozów koncentracyjnych, jest otwarcie przyznawane. Rząd polski głośno protestuje przeciwko oczernianiu państwa i narodu przez środowiska żydowskie. Jeśli jednak państwo polskie chce przywdziewać szatę moralnej wyższości, niech najpierw zrobi porządek u siebie i odda to, co ukradło. Życie pokazuje bowiem, że prawdę trudno jest zamieść pod dywan.

Jestem jednak w stanie zrozumieć Ziobrę, że tak mu niespieszno do rzeczywistej naprawy sądownictwa. Przekręty bowiem i terror sądowy wraz z arbitralnym zamykaniem w psychiatrykach, nasiliły się za jego pierwszej kadencji jako ministra sprawiedliwości w latach 2005-2007. Ziobro jest osobnikiem zachłannym na władzę i prawdopodobnie już wówczas próbował podporządkować sobie sądownictwo. Dlatego właśnie usunął ławników z sądów karnych. Trudno oczekiwać aby naprawił swój „błąd”, teraz gdy nadarza się okazja poszerzenia zakresu władzy. Cała jego retoryka o reformach i naprawie wymiaru sprawiedliwości ma służyć temu celowi.

Zastanawiające jest jak w mojej sprawie prokuratura idzie w zaparte. I nie chodzi tu tylko o pojedynczego prokuratora w Pipidówce Dolnej. W przekręty były zaangażowane prokuratury w różnych miejscach a o wszystkim informowana Prokuratura Krajowa. Rzeczy te są udokumentowane na moim blogu. Jest tam między innymi kwestia fałszowania postanowienia sądowego, wielokrotnych fałszywych zeznań i oskarżeń a nawet pobicia z udziałem oskarżycielki i jej przyjaciela z rozstrojem zdrowia powyżej 7 dni. Wszystko to kwalifikuje się to do zajęcia się sprawą przez organy ścigania z urzędu. Prokuratura była bardzo sprawna w oskarżaniu i nękaniu mnie. Jednak gdy w końcu okazało się jaka jest prawda, milczy lub udaje przygłupa a oszuści są chronieni.

I raczej trudno mi sobie wyobrazić by były to decyzje pojedynczych prokuratorów. Ta sprawa trwa zbyt długo, bo ponad 12 lat i była zbyt nagłośniona w mediach społecznościowych by pozostawała bez osobistej wiedzy Ministra i Rzecznika Praw Obywatelskich. Opisane oszustwa pozostają pod ich parasolem ochronnym.

Dla obecnego premiera Ziobro jest bardzo dobrym ministrem. Jako przykład przed rekonstrukcją rządu Morawiecki podał nowe obostrzenia w kodeksie karnym. No cóż, Feliks Dzierżyński też był bardzo skutecznym komisarzem. Trudno żeby premier nie widział kim naprawdę jest jego podwładny. Wygląda to bardziej na mafijny podział wpływów. Rozmawiałem z innymi poszkodowanymi przez tzw. wymiar sprawiedliwości RP. Często mają oni podobne zdanie o reformie co ja. Ludzie zaczynają być odporni na prymitywną urzędniczą retorykę. Jednak to tego typu tępe indywidua mają nad nami władzę. Mogą nas arbitralnie zamknąć w psychiatryku czy w więzieniu i zabrać dorobek życia. Wszystko oczywiście w interesie społecznym.

Moje ostatnie teksty to otwarte plucie w oczy obu osobnikom - Prokuratorowi Generalnemu i Rzecznikowi Praw Obywatelskich. Założyłbym się, że będzie tak jak dotychczas – zero reakcji, przynajmniej otwarcie. Skrycie zaś mogą zacząć się z powrotem represje.

Bogdan Goczyński

 

Polecam również moje wcześniejsze teksty z przykładami radosnej acz niebezpiecznej twórczości sitwy urzędniczej:

Sędzia to urząd, zawód czy choroba psychiczna?

Numer na bitą żonę.


 

 

 

KOMENTARZE

 • Dyktatura Tepych Dewiantow.
  Szanowny kolego polecam blog 1bezmetki. Zniszczenie Rosji Metoda Szczurzego Krola. Taka jest Polska.Czasu jest niewiele .Nalezy zadbac by na wypadek W miec zapewnione srodki samoobrony (odstraszania). A sa one w zasiegu reki. Uczyc sie od CHAZAROW.
 • SYNDYKAT ZBRODNI !
  Oczywiście system nienormalności i bandytyzmu, to nie tylko specjalność postżydobolszewickiej "Polski" a raczej PRLu BIS.

  Sami widzimy jak bezczelnie oskarża się Polskę o zbrodnie, których nie popełniła. Mamy do czynienia z nienormalnością, która polega na tym, że kraj okupowany przez III Rzeszę i Sowiety oskarża się o zbrodnie okupantów. Prawo międzynarodowe stanowi o tym, że za skutki okupacji winę ponosi okupant. Jednak w czasach totalnego bezprawia któż by się przejmował prawem i moralnością oraz prawdą historyczną.

  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 1. Polski obóz śmierci to kłamstwo!
  https://www.youtube.com/watch?v=a2QbroV67g4
  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 2. - Kiedy polityk daje się złamać?
  https://www.youtube.com/watch?v=1dFUvrJeEJc


  Nie ulega najmniejszej kwestii, że za systemem anarchii moralnej i legalnego bandytyzmu stoi masoneria, którą papież Leon XIII określił "największym pomocnikiem szatana na ziemi i ściekiem wszystkich herezji". Ks. prof. Tadeusz Guz wyjaśnia, że politycy, którzy tolerują masonów i satanistów na swoim terytorium to są zbrodniarze największego rodzaju. Ks. Guz twierdzi, że w Niemczech nie można realizować biznesu z powodzeniem gdy nie należy się do masonerii.
  Polska podporządkowana Niemcom po Anschlusie do germanobolszewickiej UE, także została zmuszona do wprowadzenia masonokracji i legalnego bandytyzmu oraz systemu wierutnych kłamstw i oszustw, co prowadzi do deprawacji i zidiocenia elit oraz całego społeczeństwa znieprawianego przez władze i agendy wpływów.

  Ks. prof. T. Guz: Ojczyzną wiary jest rozum cz. 4. Masoneria
  https://www.youtube.com/watch?v=YbNEk2_W3r4

  W poniższym wykładzie ks. prof. Tadeusz Guz wyjaśnia, że w Polsce pozbawionej własciwego porządku aksjologicznego, to
  nie ma ani jednego uczciwego, prawego, sprawiedliwego i racjonalnego sedzi prokuratora. Legislacja w III RP świadczy o skandalicznej głupocie posłów, którzy zamiast prawa tworzą śmieci informacyjne i buble prawne rodem z talmudyzmu, bolszewizmu, liberalizmu i innych herezji

  Ks. prof. Tadeusz Guz o sprzeciwie sumienia - mocne i aż nadto aktualne! Prelegent wyjaśnia czym jest prawo i sprawiedliwość ?
  https://www.youtube.com/watch?v=p22dB31sEek
 • PRAWNICY TO PATOLOGIA !!!
  POSEŁ PIS PROF. KRYSTYNA PAWŁOWICZ POWIEDZIAŁA, ŻE PREZES SĄDU NAJWYŻSZEGO TO CHODZĄCA PATOLOGIA, KTÓRA BARDZIEJ NADAJE SIĘ NA PREZESA MAFII PRUSZKOWSKIEJ NIŻ NA PREZESA SĄDU.
  PROF. PAWŁOWICZ UWAŻA, ŻE CAŁE SĄDOWNICTWO I PROKURATURA TO TOTALNA PATOLOGIA I CAŁY SYSTEM TRZEBA SKASOWAĆ DO ZERA!

  PAWŁOWICZ UWAŻA, IŻ W POLSCE NIE MA JUŻ PRAWNIKÓW, ALBOWIEM NA UNIWERSYTETACH PRACUJE WYŁĄCZNIE LEWACKA HOŁOTA WYWODZĄCA SIĘ Z LUDOBÓJCZYCH KOMUNISTYCZNYCH RODÓW, KTÓRA KSZTAŁCI DEGENERATÓW, KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA CZYM JEST PRAWDA, PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/obstrukcja-ze-strony-pierwszej-prezes-sn-ws-wprowadzenia-nowej-ustawy-o-krs/


  "Matoły w togach"
  http://janusz.neon24.pl/post/117890,matoly-w-togach-jak-powstal-system-zbrodni

  Na tej stronie jest dostęp do audycji (do odsłuchania ) na stronie "Radio Maryja" z 2007 roku, w której ministrowie sprawiedliwości Zbigniew Ziobro i obecny prezydent Andrzej Duda stwierdzają, że sądy w Polsce orzekają wbrew faktom i dowodom, wbrew prawu, wbrew doświadczeniu życiowemu i wskazaniom wiedzy, a także logiki. Zatem już w 2007 roku po dwóch latach rządów w resorcie wiedzieli, że SĄDY DZIAŁAJĄ NA SZKODĘ SPRAWIEDLIWOŚCI, NA SZKODĘ POLAKÓW !

  Dlatego Dudę powinno się ścigać za dywersję, gdyż wetował konieczne reformy sądownictwa jako dywersant cywilizacji łacińskiej i szkodnik Polski i wróg Narodu Polskiego.


  Ks. prof. Guz wyjasnia, że naród, ktory ma błędne pojęcie Boga, to ma złe prawo, złe rządy i złe państwo.
  Benedykt XVI uczył, że szcześliwe narody ochrzczone, żyjące jako lud liturgiczny na chwałę Jahwe, to system wspólnoty opierają na trzech filarach:
  1) kulcie Boga Króla
  2) etosie Boga
  3) prawie Boga
  https://www.youtube.com/watch?v=fNb7Agt6uc0
 • SĘDZIOWIE I PROKURATORZY TO SATANIŚCI, KTÓRZY MAJĄ PIEKŁO W DOMU
  Nie ulega kwestii, że talmudyczni DEGENERACI zwani dla żartu PRAWNIKAMI, nic innego nie robią jak kradną, łżą, oszukują i mordują ludzi. NIESTETY BEZKARNIE, GDYŻ POLACY SĄ TAK MIĘKCY, ŻE
  DO GŁOWY IM NIE PRZYCHODZI, ABY POWOŁAĆ "BATALIONY MIOTŁA", ABY POMŚCIĆ ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM.

  Pomimo posiadania w przeszłości PAŃSTWA PODZIEMNEGO, to ciągle brak kontynuacji dla tegoż dzieła. Wprawdzie wspomina jego działalność podziemnych struktur i czci się AK, WiN, NSZ, etc., ale ciągle nic z tego nie ma dla Polaków. Żydokracja ubrana w mundury i w togi nikogo się nie boi i na bezczelnego orzeka, iż sędziowie mogą kraść automatycznie i bezwiednie. Prokuratorzy zaś mogą jeździć pojazdami mechanicznymi po pijaku, albowiem nie mają świadomości, że "posiadają alkohol we krwi". Policyjne i togowe łajno nawet nas nie szokuje swoimi wystąpieniami przed Komisją AMBER GOLD, gdy wszyscy zeznający przed posłami zasłaniają się niepamięcią i udowadniają społeczenstwu, iż warunkiem przyjęcia do służb jest katatonia i TOTALNA NIEUDOLNOŚĆ oraz uległość korupcyjnym układom.

  Biblia mówi ZOSTAWCIE POMSTĘ PANU !!! Faktycznie Pan Bóg nie próżnuje. Oto dowody. Bandyta na urzędzie wiceprezydenta Poznania Maciej Frankiewicz stał na stanowisku, że można bezkarnie bić i kopać oraz dusić Polaków, niszczyć im własność i odzież, poniżać, okaleczać i torturować. Po wystosowaniu takiego pisma będącego bezczelną odpowiedzią na skargi pobitych przez straż miejską i policję poznańską obywateli, to w niedługim czasie został poniesiony przez konia. Koń go przeciagnął po chaszczach, skopał i dzielny prezydent bandyta zszedł w szpitalu z tego świata, by za swoje chamstwo odpowiedzieć przed Najwyższym Sędzią Logosem.

  Alkoholik i bandyta Alojzy Łowicki pełniący urząd komendanta Straży Miejskiej w Poznaniu, noszący ksywę Łowny Icek, został po pewnym czasie zwolniony ze służby municypalnej wraz z zastępcami za sfabrykowanie sobie kwalifikacji uprawniających do zajmowania takiego stanowiska. Udowodniono mu, że z pieniędzy publicznych utrzymywał w magistracie harem kochanek i zatrudniał kryminalistów, którzy zasłynęli największą korupcją w Polsce. Zakładali na koła samochodów w Poznaniu swoje prywatne blokady i ciągnęli interes prywatny z działalności na etacie w poznańskim magistracie.
  Gdy runęły na Łownego Icka medialne gromy, które zmotywowały radnych do kontroli, to okazało się w niedługim czasie, że kierownictwo SM to banda łobuzów, durniów i kryminalistów. Ostatecznie znaleziono po pobiciach ludzi w Poznaniu przez SM samego Łownego Icka martwego obok jego samochodu zimową porą. Kilku pijaków przyszło na jego pogrzeb, bo nikt uczciwy go nie żegnał i nawet skończonego łajdaka nie pożegnały władze miasta. Po prostu "żył jak pies, zdechł jak pies, czort z nim".

  Jeszcze lepszy od Łownego Icka był komendant miejski policji w Poznaniu Stachowiak, który dostał prawomocny wyrok karny po procesach, w których mu niespornie udowodniono, że nakazywał podwładnym oskarżać niewinnych ludzi. Jako kryminalista nie może być już nawet zatrudniany w ochronie. Stachowiak myślał, że skoro był gorylem Grobelnego, to jest lokalnym bogiem, lecz Bóg mu udowodnił, iż strąca pysznych z tronu i wywyższa pokornych.

  Arcymenda o nazwisku Włodzimierz Ilicz Cierpka, był psychiatrą do zadań specjalnych dla policji i prokuratury. Wystawiał tysiące fałszywych opinii uwariatawiając masowo ludzi na zlecenie służb. Udowodniono mu jednak, że nie miał ani kwalifikacji do wystawiania opinii psychiatrycznych oraz wystawiał opinie bezwartościowe, niemerytoryczne, nierzetelne i zmyślał choroby, których nie ma w ICD10. Nawet publicznie prezes psychiatrii sądowej dr Jerzy Pobocha powiedział Cierpka NIE MIAŁ KWALIFIKACJI MORALNYCH I MERYTORYCZNYCH DO WYSTAWIANIA OPINII PSYCHIATRYCZNYCH. Bandyta ten nawet próbował oskarżać ludzi za to, że sprawy nagłaśniali w mediach, lecz wszystkie procesy przegrał. GDY SAM MUSIAŁ ODPOWIADAĆ PRZED SĄDAMI ZA SZKODY WYRZĄDZONE OPINIOWANIEM PSYCHIATRYCZNYM, TO Z CHCIWOŚCI WOLAŁ UMRZEĆ NIŻ ODDAĆ CHOĆ ZŁOTÓWKĘ.

  Teraz wraz z Frankiewiczem, Łownym Ickiem i im podobnymi wyje sobie w piekle gdzie jest płacz i zgrzytanie zębami.


  Podobnie się stało ze stalinowcem SSA Stachowiakiem, który mordował ludzi w sądach apelacji poznańskiej wydając bezduszne i okropne wyroki niszczące ludziom życie. Ostatecznie przegiął pałę i po tym gdy spalił się w sądzie człowiek, którego zgnoił totalnie i zaczęto się przyglądać z MS jego orzeczeniom i zagrożono mu konsekwencjami to się zesrał w gacie a potem serduchu mu pękło niczym balon na odpuście. Odtąd wącha smrody spod ogona Lucypera na dnie piekła wraz z Cierpką.


  Znam też losy dwóch oszczerców policyjnych prześladujących ludzi. Jeden ze Środy Wlkp. Bialkowski, który niedługo po tym gdy mnie fałszywie oskarżył to zmarł na białaczkę. Inny Skóra z Bielska Białej, który mnie pobił z innymi bandytami policyjnymi, to po przegraniu sprawy w sądzie, gdzie wykazano niespornie, iż realizował oszczercze pomówienie wielkopolskiej mafii, to zdechł jak pies i zaraz go porwał czort do tych, co ich wyżej wspominam.

  Wszystkie dowody w sprawie moich prześladowań dostali Lech Kaczyński, Zbigniew Wasserman, i kilku innych, którzy zginęli w Smoleńsku. NIC NIE ZROBILI, ABY MI POMÓC I NAPRAWIĆ SYTUACJĘ W WIELKOPOLSCE ! Także umarł na białaczkę poseł Artur Górski, który ma żonę prokuratorkę i był moim kolegą z KZM, lecz okazał się gnidą i dał się zastraszyć układowi LUB WSZEDŁ W JAKIEŚ ŚMIERDZĄCE SPISKI. Skończył jak skończył. Pewnie Pan Jezus mu wypomniał COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE NAJMNIESZEMU MIEŚCIE UCZYNILI.

  Mam dłuższą listę ukaranych ! Ale nie chcę Was zanudzać.

  Pragnę tylko przypomnieć, że togowcy mają piekło w domu, bo przecież swoimi czynami i zbrodniami są w społeczności z szatanami.
  Dlatego nie powinno nas dziwić, że prokuratorkę okręgową w Łodzi zamordował syn w domu kilkudziesięcioma uderzeniami noża. Podobnie skończyła prokurator okręgowa z Krakowa , której syn zadał 50 czy 7o ciosów nożem, jak podawały media.

  Syn prokuratorki apelacyjnej w Poznaniu i delegowanej do Prokuratury Generalnej, od dziecka był szkolony do tego, aby gardzić Bogiem i miłować Zło. Kajetan Poznański, ów syn tejże prokurator, odciął głowę zwabionej nauczycielce włoskiego, albowiem tak zabijanie go korciło, iż nie mógł się powstrzymac. Teraz prokuratura wraz psychiatrią sądową od dwóch lat kombinuje, aby uznać wampira za chorego psychicznie. Pewnie dostanie diagnozę, że ma jesć dropsy, aby nie mordować więcej ludzi. Oczywiście do czasu, aż w nim się nie odezwie znów wampir.


  Ziobro matole, będziesz oskarżany wraz z Dudą i Kaczyńskim oraz z całym układem III RP za zbrodnie togowców i policjantów przeciwko Narodowi Polskiemu.

  BOGA NIE OSZUKACIE! Skoro nawet was Smoleńsk niczego nie nauczył, to potrzebne są wam takie banty z nieba, że ZAPAMIĘTACIE TO NA WIEKI !!!

  śmierć wrogom Ojczyzny !

  śmierć katom Polaków !!!
 • Po świństwa zrobionych Polakom i po oszustwach PiS będzie kara Boża!
  Pan Bóg nie pozwoli z siebie więcej kpić sekcie Jarosława z Żoliborza.
  ON ŻYJE POD KLĄTWĄ LUDZI SKRZYWDZONYCH A KRWIE POMORDOWANYCH I ZAMĘCZONYCH WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA.

  Pan Jezus nigdy nie nawoływał do popełnienia przestępstwa. Gowin, Ziobro, Kaczyński nie mają nic wspólnego z Chrystusem Królem, lecz więcej z antychrystem, uważa ks. prof. Tadeusz Guz
  https://www.youtube.com/watch?v=hzEKaAGMrUE


  BIADA TYM CO SZYDZĄ Z UCISKU!

  Już prorok Amos zapowiadał piekło dla wszystkich rządzących, którzy sprzedają ubogich za sandały a bogatych za srebro !!!

  PIS DO PIEKŁA SZAJKO WŚCIEKŁA !

  PRECZ Z LUDOBÓJCZĄ ŻYDOKOMUNĄ !

  PRECZ Z SEKTAMI ZWANYMI PARTIAMI !

  Posłowie III RP wszystkich kadencji piekło was czeka!

  COKOLWIEK UCZYNILIŚCIE NAJMNIEJSZEMU TO UCZYNILIŚCIE CHRYSTUSOWI !!!!

  Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930