Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 219 komentarzy

Moje komentarze

 • @goodness 09:58:07
  Dziękuję. Wesołych świąt. Pozdrawiam również.
  Mordy państwowe a sprawa polska
 • @Wrzodak Z. 18:09:50
  Mnie przede wszystkim chodziło o pokazanie jakości tego państwa, które nie ma za grosz wiarygodności. W sprawie Smoleńska nie powinno być w ogóle polityki, a niestety dyskusja medialna jest zdominowana przez poglądy polityczne. Raport komisji Millera nie jest dla mnie wiarygodny. Z kolei na czele nowej komisji powinien stanąć chłodny technokrata a nie nawiedzony facet, który za dużo i niepotrzebnie mówi. Za komuny w latach osiemdziesiątych były dwie katastrofy Iłów i raporty komisji były dużo bardziej profesjonalne niż obecne. Może dlatego, że wówczas byli jeszcze ludzie o przedwojennym wychowaniu i etyce.
  Mordy państwowe a sprawa polska
 • A to jeszcze bardziej aktualne
  https://www.youtube.com/watch?v=jYKPQLtskXQ
  Ludzie , którzy śpiewają taką pieśń,
 • Dziwne podobieństwo
  Jakoś dziwnie pewne akcenty tego wykonania kojarzą mi się z "Die Fahne hoch"
  https://www.dailymotion.com/video/x37tgod
  Ludzie , którzy śpiewają taką pieśń,
 • @Rebeliantka 16:20:50
  Niestety jest to kwestia świadomości społecznej. To, o czym piszę to są rzeczy straszne. Ta sitwa może człowieka okraść a nawet zabić w biały dzień i nic im nie można zrobić. Mają potężne techniki prania mózgów i manipulacji aby ludzi trzymać w ryzach. W ostatecznym przypadku mogą zrobić to co w grudniu 70, chociaż sądzę że dzisiejsze metody utrzymywania władzy są dużo bardziej skuteczne.
  Mordy państwowe a sprawa polska
 • Prawo zachowania masy
  Czy autor słyszał o prawie zachowania masy w kontekście reakcji chemicznych? Wydaje się, że skutkiem spalania paliw kopalnych nie jest spadek masy Ziemi ale olbrzymie zużycie tlenu, który nie jest wystarczająco regenerowany przez roślinność. Ilość tlenu zużywana na przez silniki spalinowe jest wielokrotnie większa niż zużywana przez człowieka dla pokonania tej samej drogi. To samo dotyczy oczywiście pojazdów elektrycznych napędzanych prądem z elektrowni węglowych.
  Memento dla Konferencji COP24 - list otwarty
 • @Rebeliantka 15:58:11
  Perspektyw nie będzie, dopóki nie wykształcą się normalne elity, będące w stanie postawić ten kraj na nogi. W obecnej sytuacji jedyne co "elity” są w stanie zrobić, to zebrać kilkaset tysięcy ludzi do machania chorągiewkami. Najwyższy czas uczynić następny krok. Mówiąc o elitach nie mam oczywiście na myśli obecnych struktur władzy.
  Cyrk w Trybunale
 • @ekoludek 15:49:08
  O usunięciu ławników z sądów karnych pisałem wielokrotnie. Złożyłem również w tej kwestii skargę konstytucyjną. Została odrzucona bez rozpatrzenia. Ustawa z 2007r usuwająca ławników została przeprowadzona bez jakiejkolwiek dyskusji społecznej, nie mówiąc o protestach. Świadczy to o poziomie polskich „elit” i świadomości społeczeństwa. Od wielu lat w Internecie jest tekst skargi konstytucyjnej, wraz z dodatkową argumentacją. Por. https://bgoczynski.wordpress.com/2014/02/14/kto-sie-boi-lawnikow/
  Nic mi nie wiadomo, aby ktoś z tego skorzystał.
  Narodowy bojkot (boycott)
 • Nie jest tak źle, jest znacznie gorzej
  Celem państwa jest zrobienie z ludzi niewolników, służących psychopatycznym elitom. Służy temu system edukacji, religia, media a także służba zdrowia i przemysł spożywczy aplikujące psychotropy przy byle okazji, wprowadzające do żywności środki otępiające i niszczące zdrowie (cukier, margaryna, fluor i prawdopodobnie wiele innych). Niewolnik, gdy minie jego najlepszy czas, ma schodzić z tego świata. Udział społeczeństwa w sprawowaniu sądów jest aktywnie eliminowany przez sitwę państwową niezależnie od jej barwy politycznej.
  Niestety, na państwowym pasku idzie znaczna część społeczeństwa a rzeczywiście myślący są w niewielkiej mniejszości. W tej sytuacji bojkot jest niepraktyczny. Należy znaleźć lepsze metody odradzania się społeczeństwa.
  Narodowy bojkot (boycott)
 • Pytań referendalnych wciąż nie ma
  Wbrew zapowiedziom przedstawicieli kancelarii prezydenta, pytania referendalne nie zostały przedstawione ani 3-go maja, ani do tej pory. Brak jest też jakiejkolwiek sensownej dyskusji społecznej na ten temat.
  Referendum konstytucyjne - o co chodzi Prezydentowi?
 • Haba dla Polaków
  Hańbą dla Polaków była dobrowolne oddanie terytorium i państwa zaborcom. Hańba ta została częściowo zmyta w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Jednak rok 1939 to była kolejna zdrada elit i ta zdrada trwa do dzisiaj. Nie miejmy pretensji do kanalii że są jednocześnie zdrajcami. Taka jest ich natura. Nauczmy się jednak ich rozpoznawać. Patrzmy na ręce ultrapatriotycznym przedstawicielom tzw. władz.
  Rondo Tarnopol
 • @Analityk 21:54:42
  Niestety, aby zmienić system konieczne jest zrozumienie jak system państwowy powinien działać. Bo problemem w Polsce nie jest tylko sądownictwo, ale mentalność ludzi. Z jednej strony mamy żądnych władzy psychopatów a z drugiej społeczeństwo niewolników, które nigdy nie zaznało prawdziwej wolności i podmiotowości. Jedna osoba nie zmieni systemu. Potrzebne jest duże wsparcie, a tego brak. Poza tym, psychopatyczne elity mają wiele narzędzi manipulacji i podporządkowywania sobie niewolniczego społeczeństwa. Celem pisania do instytucji takich jak Sejm, jest między innymi zbieranie materiałów do publikacji i pokazywanie prawdziwej twarzy owych elit. Jakiś efekt społeczny tego pozostaje. Pozdrawiam
  Podwójna moralność PiS
 • Za Ziobry złodzieje mają się dobrze.
  Tylko kogo na miejsce obecnego ministra?
  Przekręty sądowe miały i mają miejsce za pełną wiedzą i przyzwoleniem nie tylko obecnego ministra Ziobry ale też jego zwierzchników - Premiera, Marszałka Sejmu i Prezydenta, no i oczywiście Prezesa. Cała ta tzw. reforma sądownictwa to jedna wielka fikcja. Właśnie dzisiaj otrzymałem list z kancelarii Sejmu będący odpowiedzią na moją skargę
  https://bgoczynski.wordpress.com/2017/12/01/obroncy-szamba-sadowego/ . Wynika z niego, że prokurator generalny i rzecznik praw obywatelskich są niezawiśli i mogą wydawać arbitralne decyzje, w tym wspierać pospolitych złodziei, tolerować i zachęcać do fałszywych oskarżeń i kradzieży. Za ministra Ziobry złodzieje mieli i mają się dobrze a za kraty wsadzano niewinnych ludzi. To wszystko jest udokumentowane i publikowane na moim blogu https://bgoczynski.wordpress.com/
  Porządki w sądach
 • We the people
  Czy nie sądzicie, że ów pan po prostu w knajpie wypił jednego za dużo i stąd taki jego dziwny język i próba szpanowania angielskim?
  Awanse Mateusza Morawieckiego
 • @Rebeliantka 22:11:39
  Moje problemy z dewiantami zaczęły się w 2005 r. za czasów pierwszej kadencji Ziobry. I to on również usunął ze spraw karnych ławników, którzy mogli być głosem zdrowego rozsądku w sądach.
  Obrońcy szamba sądowego
 • efekt tego tekstu
  Ostatecznie, po trwającym ok. pięć lat procesie w lipcu 2017 zostałem przez tą panią uniewinniony. Nie wiem czy byl to skutek tego tekstu, liczy się jednak efekt. Straconego zdrowia jednak nikt mi nie odda.
  Sędzia z problemami pod sklepieniem
 • Czy Pan to zna?
  http://memoryrepairprotocol.com/?adv=y&l=n&aff_id=79244&subid=wF2MLRP72L0NP4M619QCSSBE&subid2=OBMemwF2MLRP72L0NP4M619QCSSBE

  Gratulacje z powodu nawrócenia na zdrowy rozsądek. Pamiętam naszą rozmowę i różnicę zdań przed kilku laty na temat szkodliwości cholesterolu. Przypuszczam, że teraz tej różnicy by już nie było.
  Pozdrawiam
  Choroba Alzheimera – Mity – Prawda – Rzeczywistość.
 • Nareszcie rzeczy zostały nazwane po imieniu
  Najwyższy czas zauważyć, że odwracając uwagę społeczną propagandą narodową, kontynuuje się te same praktyki co przez ostatnie dwadzieścia kilka lat. Chodzi nie tylko o rozbijanie rodzin i wspieranie samotnego macierzyństwa ale także o zniewolenie ludzi poprzez system alimentów. Pod pretekstem dbałości o dobro dzieci, egzekucjami komorniczymi rozkrada się majątek rodzin i niszczy ich podstawy ekonomiczne. I nie jest to jedynie kwestia głupoty Ziobry i reszty rządu, lecz świadome działanie. Co gorsze perfidia ta jest wspierana przez wszystkie media mainstreamu od lewa do prawa wraz z mediami katolickimi.
  Przemoc systemowa kaczolandu wobec dzieci
 • Właściwym forum jest Sejm
  Panie Pośle,
  Wydawałoby się, że właściwym forum dla Pana wystąpienia byłaby sala sejmowa i interpelacja do ministra sprawiedliwości. Przynajmniej musiałby na nią odpowiedzieć. W Internecie można by natomiast taką interpelację zamieścić. To co się dzieje w polskim sądownictwie przekracza normy dla każdego cywilizowanego kraju. Nie spotkałem się jednak z żadnym wystąpieniem poselskim, gdzie nazwanoby rzeczy po imieniu. Trudno, żeby minister nie wiedział, co się dzieje w sądach, a jednak toleruje ten stan rzeczy, zaś jego pohukiwania pod adresem sędziów są przez nich ignorowane. Por. np. https://bgoczynski.wordpress.com/2016/11/09/sedzia-z-problemami-pod-sklepieniem/ czy https://bgoczynski.wordpress.com/2016/12/14/dobra-zmiana-dla-zlodziei/
  Poza tym, to Pan sam przyłożył rękę do tłumienia dyskusji na temat reformy sądownictwa np. https://bgoczynski.wordpress.com/2016/06/24/jak-zreformowac-sadownictwo/
  List otwarty do P. Jarosława Kaczyńskiego
 • @Ziut 12:05:25
  Kryminalistyka wie, że pewien poziom przestępczości będzie istniał bez względu na system kar. Chodzi o to, że znaczna część przestępstw jest popełniana przez psychopatów a ci nie znają uczucia strachu i dopuszczają się aktów aspołecznych dla samej satysfakcji. Podobna sytuacja jest z sędziami. To nie łapówkarstwo jest główną przyczyną degeneracji polskiego sądownictwa lecz osobowość sędziów. Ta zaś nie poddaje się perswazji. Tak więc oświadczenia majątkowe sędziów są najprawdopodobniej ruchem chybionym o ile nie pozornym.
  List otwarty do P. Jarosława Kaczyńskiego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031