Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 210 komentarzy

Moje komentarze

 • Pytań referendalnych wciąż nie ma
  Wbrew zapowiedziom przedstawicieli kancelarii prezydenta, pytania referendalne nie zostały przedstawione ani 3-go maja, ani do tej pory. Brak jest też jakiejkolwiek sensownej dyskusji społecznej na ten temat.
  Referendum konstytucyjne - o co chodzi Prezydentowi?
 • Haba dla Polaków
  Hańbą dla Polaków była dobrowolne oddanie terytorium i państwa zaborcom. Hańba ta została częściowo zmyta w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Jednak rok 1939 to była kolejna zdrada elit i ta zdrada trwa do dzisiaj. Nie miejmy pretensji do kanalii że są jednocześnie zdrajcami. Taka jest ich natura. Nauczmy się jednak ich rozpoznawać. Patrzmy na ręce ultrapatriotycznym przedstawicielom tzw. władz.
  Rondo Tarnopol
 • @Analityk 21:54:42
  Niestety, aby zmienić system konieczne jest zrozumienie jak system państwowy powinien działać. Bo problemem w Polsce nie jest tylko sądownictwo, ale mentalność ludzi. Z jednej strony mamy żądnych władzy psychopatów a z drugiej społeczeństwo niewolników, które nigdy nie zaznało prawdziwej wolności i podmiotowości. Jedna osoba nie zmieni systemu. Potrzebne jest duże wsparcie, a tego brak. Poza tym, psychopatyczne elity mają wiele narzędzi manipulacji i podporządkowywania sobie niewolniczego społeczeństwa. Celem pisania do instytucji takich jak Sejm, jest między innymi zbieranie materiałów do publikacji i pokazywanie prawdziwej twarzy owych elit. Jakiś efekt społeczny tego pozostaje. Pozdrawiam
  Podwójna moralność PiS
 • Za Ziobry złodzieje mają się dobrze.
  Tylko kogo na miejsce obecnego ministra?
  Przekręty sądowe miały i mają miejsce za pełną wiedzą i przyzwoleniem nie tylko obecnego ministra Ziobry ale też jego zwierzchników - Premiera, Marszałka Sejmu i Prezydenta, no i oczywiście Prezesa. Cała ta tzw. reforma sądownictwa to jedna wielka fikcja. Właśnie dzisiaj otrzymałem list z kancelarii Sejmu będący odpowiedzią na moją skargę
  https://bgoczynski.wordpress.com/2017/12/01/obroncy-szamba-sadowego/ . Wynika z niego, że prokurator generalny i rzecznik praw obywatelskich są niezawiśli i mogą wydawać arbitralne decyzje, w tym wspierać pospolitych złodziei, tolerować i zachęcać do fałszywych oskarżeń i kradzieży. Za ministra Ziobry złodzieje mieli i mają się dobrze a za kraty wsadzano niewinnych ludzi. To wszystko jest udokumentowane i publikowane na moim blogu https://bgoczynski.wordpress.com/
  Porządki w sądach
 • We the people
  Czy nie sądzicie, że ów pan po prostu w knajpie wypił jednego za dużo i stąd taki jego dziwny język i próba szpanowania angielskim?
  Awanse Mateusza Morawieckiego
 • @Rebeliantka 22:11:39
  Moje problemy z dewiantami zaczęły się w 2005 r. za czasów pierwszej kadencji Ziobry. I to on również usunął ze spraw karnych ławników, którzy mogli być głosem zdrowego rozsądku w sądach.
  Obrońcy szamba sądowego
 • efekt tego tekstu
  Ostatecznie, po trwającym ok. pięć lat procesie w lipcu 2017 zostałem przez tą panią uniewinniony. Nie wiem czy byl to skutek tego tekstu, liczy się jednak efekt. Straconego zdrowia jednak nikt mi nie odda.
  Sędzia z problemami pod sklepieniem
 • Czy Pan to zna?
  http://memoryrepairprotocol.com/?adv=y&l=n&aff_id=79244&subid=wF2MLRP72L0NP4M619QCSSBE&subid2=OBMemwF2MLRP72L0NP4M619QCSSBE

  Gratulacje z powodu nawrócenia na zdrowy rozsądek. Pamiętam naszą rozmowę i różnicę zdań przed kilku laty na temat szkodliwości cholesterolu. Przypuszczam, że teraz tej różnicy by już nie było.
  Pozdrawiam
  Choroba Alzheimera – Mity – Prawda – Rzeczywistość.
 • Nareszcie rzeczy zostały nazwane po imieniu
  Najwyższy czas zauważyć, że odwracając uwagę społeczną propagandą narodową, kontynuuje się te same praktyki co przez ostatnie dwadzieścia kilka lat. Chodzi nie tylko o rozbijanie rodzin i wspieranie samotnego macierzyństwa ale także o zniewolenie ludzi poprzez system alimentów. Pod pretekstem dbałości o dobro dzieci, egzekucjami komorniczymi rozkrada się majątek rodzin i niszczy ich podstawy ekonomiczne. I nie jest to jedynie kwestia głupoty Ziobry i reszty rządu, lecz świadome działanie. Co gorsze perfidia ta jest wspierana przez wszystkie media mainstreamu od lewa do prawa wraz z mediami katolickimi.
  Przemoc systemowa kaczolandu wobec dzieci
 • Właściwym forum jest Sejm
  Panie Pośle,
  Wydawałoby się, że właściwym forum dla Pana wystąpienia byłaby sala sejmowa i interpelacja do ministra sprawiedliwości. Przynajmniej musiałby na nią odpowiedzieć. W Internecie można by natomiast taką interpelację zamieścić. To co się dzieje w polskim sądownictwie przekracza normy dla każdego cywilizowanego kraju. Nie spotkałem się jednak z żadnym wystąpieniem poselskim, gdzie nazwanoby rzeczy po imieniu. Trudno, żeby minister nie wiedział, co się dzieje w sądach, a jednak toleruje ten stan rzeczy, zaś jego pohukiwania pod adresem sędziów są przez nich ignorowane. Por. np. https://bgoczynski.wordpress.com/2016/11/09/sedzia-z-problemami-pod-sklepieniem/ czy https://bgoczynski.wordpress.com/2016/12/14/dobra-zmiana-dla-zlodziei/
  Poza tym, to Pan sam przyłożył rękę do tłumienia dyskusji na temat reformy sądownictwa np. https://bgoczynski.wordpress.com/2016/06/24/jak-zreformowac-sadownictwo/
  List otwarty do P. Jarosława Kaczyńskiego
 • @Ziut 12:05:25
  Kryminalistyka wie, że pewien poziom przestępczości będzie istniał bez względu na system kar. Chodzi o to, że znaczna część przestępstw jest popełniana przez psychopatów a ci nie znają uczucia strachu i dopuszczają się aktów aspołecznych dla samej satysfakcji. Podobna sytuacja jest z sędziami. To nie łapówkarstwo jest główną przyczyną degeneracji polskiego sądownictwa lecz osobowość sędziów. Ta zaś nie poddaje się perswazji. Tak więc oświadczenia majątkowe sędziów są najprawdopodobniej ruchem chybionym o ile nie pozornym.
  List otwarty do P. Jarosława Kaczyńskiego
 • Wynaturzenie prawa
  Najlepsze jest prawo naturalne, oparte na normalnej ludzkiej moralności. Takie poczucie prawa ludzie mają wrodzone i dlatego byli w stanie tworzyć wspólnoty od niepamiętnych czasów, niezależnie od kręgu kulturowego. Wynaturzenie prawa miało miejsce po przejęciu władzy na wspólnotami przez psychopatów tworzących struktury państwowe. Wspólnoty pierwotne potrafiły skutecznie eliminować psychopatów ze swojego grona. Wraz z rozwojem struktur państwowych to psychopaci zaczęli nękać ludzi normalnych.
  Problemy z polskim sądownictwem nie polegają na złym prawie w sensie kodeksów ale na systemie selekcji osobników orzekających w sądach. System ten preferuje psychopatów. Dlatego konieczne jest wprowadzenie ławy przysięgłych. Niestety sądownictwo obywatelskie nie jest w interesie rządzących elit i nie możemy liczyć pod tym względem na żaden rząd. Powinniśmy to zrobić sami.
  Dobra zmiana dla złodziei
 • Obłęd bez delirium
  Ten tekst potwierdza moją tezę o masowym zaburzeniu osobowości urzędniczych kadr tzw. wymiaru sprawiedliwości. Ich skłonność do manipulacji i oszustw, perwersyjna logika, mściwość i nienawiść normalnych ludzi, pasuje jak ulał do kryteriów psychopatii wymienionych w DSM5 - amerykańskim podręczniku do diagnozy zaburzeń psychicznych. Najprawdopodobniej jest to spuścizna z lat powojennych i sowieckiego aparatu administracyjnego przesiedlonego do Polski i lokalnego marginesu społecznego. Obecnie rządzą potomkowie tych ludzi z całym bagażem biologicznego dziedziczenia cech osobowości wspartych wychowaniem. Dlatego do tych ludzi prawo oparte na zdrowym rozsądku nie ma przystępu. Psychologowie wiedzą, że psychopaty nie da się nawrócić. Psychopata powierzchownie zgodzi się z nami, nawet uda życzliwego, po czym dalej będzie robił swoje numery. Jedynym wyjściem, jakie widzę jest kompletna wymiana kadr na ludzi normalnych. Niestety, obecny rząd udaje, że nie rozumie problemu. Na pewno przerasta to ministra.
  Walka Dawida z Goliatem w sądach jeleniogórskich
 • Zrob to sam
  Wszelkie apele i krytyka w stosunku do grupy trzymającej władzę są chybione. Ci ludzie będą przyznawali nam rację, mamili a potem odwrócą kota ogonem. Ich celem jest władza. Obywatelskie sądownictwo jest przez nich postrzegane jako zagrożenie, dlatego nie należy mieć nadziei na pozytywną reformę ze strony obecnego ministra. Obecny system sądownictwa jest kontynuacją mafijnych sitw z czasów komuny.
  W Polsce brak jest autentycznych i pozytywnych elit, które byłyby w stanie zorganizować społeczeństwo w kategoriach normalności. Tezę tę potwierdzają wszelkie protesty i demonstracje przed ministerstwem z minimalną liczebnością i zerową skutecznością. Efekt byłby dużo lepszy, gdyby zamiast protestów zorganizować niezależne alternatywne sądownictwo obywatelskie.
  Ławy przysięgłych - remedium dla sądownictwa
 • @dlaczego ja 22:44:22
  Dzięki, znam Łobaczewskiego i przeczytałem sporo dodatkowej literatury na temat zaburzeń osobowości. Dlatego wiem co mówię. Charakterystyczne, że kwestia psychopatów w strukturach władzy jest starannie omijana w dyskusji publicznej, a to jest przecież klucz do rozwiązania całej masy problemów, a na pewno sądownictwa.
  Psychpatka mediatorem sądowym
 • @Mariusz G. 16:34:09
  Głupich w tym kraju nie brakuje. Opisana sytuacja jest równoznaczna a być może poważniejsza w porównaniu z dopuszczeniem pedofila na wychowawcę w przedszkolu czy notorycznego złodzieja na opiekuna muzeum sztuki. Poziom inteligencji w Polsce mamy jaki mamy i widać to po Pańskiej radzie. Widać to też po zachowaniu się instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
  Psychpatka mediatorem sądowym
 • @CyprianPolak 23:33:25
  Niewątpliwie jest tak, jak Pan pisze. Lecz świadczy to też o tym, że mamy do czynienia ze zorganizowaną strukturą przestępczą, która przejęła władzę w tym państwie. Wszystkie bowiem sądy zachowują się w sposób podobny. Reemigranci traktowani są jako zagrożenie dla sitwy, gdy zaznali życia we w miarę normalnych krajach i usiłują normalność wprowadzić również w PL. To, że w pewnych sprawach wyroki zapadają poza sądem, a sędzia dostaje jedynie instrukcje, widać było w sprawie seksafery Leppera. To samo jest zresztą u mnie. Bo jak inaczej wytłumaczyć wydawanie wyroków wbrew dowodom i to w ten sam sposób w różnych sądach? Kurator, młody chłopak, którego mi przydzielono i z którym dla świętego spokoju rozmawiałem, powiedział mi bez ogródek, że jest to sprawa polityczna.
  Robienie statystyk przemocy w rodzinie
 • @Naczelny 13:04:58
  Ławnicy może byli różni, ale duży procent wśród nich był normalnych, przyzwoitych ludzi. Wśród sędziów takich praktycznie się nie spotyka. W Japonii np. też są ławnicy, ale wybierani losowo z dużej populacji i statystycznie jest mała szansa aby dewianci zdominowali skład sądu. W Polsce można by zrobić to samo, ale mamy "elity" jakie mamy i nikt nie jest w stanie zrozumieć jak powinno naprawdę działać sądownictwo. Spotyka się jedynie głupawe biadolenie pod publikę w stylu europosła Janusza Wojciechowskiego, które ludzi jedynie wprowadza w błąd.
  Robienie statystyk przemocy w rodzinie
 • @fan-wolności 11:25:12
  Bo goje są głupi i dają się robić w trąbę. Mają więc to, co mają.
  Robienie statystyk przemocy w rodzinie
 • @detektywmjarzynski 23:14:15
  Dzięki. Historia Rydzyńskiego bardzo pouczająca. Pokazuje jak działał i działa ten system. Pozdrawiam
  Sędziowie - syndrom głupiego Kazia

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031